Nasze marki

W 1993 roku pojawiła się na polskim rynku firma Ferax będąca właścicielem marki Gatta. Był to moment przełomowy dla krajowej branży wyrobów pończoszniczych i stanowił kamień milowy w jej rozwoju.

Polska marka Gatta już od ponad 30 lat dba o piękno i wygodę kobiet dostarczając najwyższej jakości elegancką bieliznę, modne ubrania i niezawodne rajstopy. Międzynarodowe doświadczenie oraz uczestnictwo w światowych targach i pokazach mody gwarantuje aktualne trendy i wyspecjalizowaną technologię w tworzonych przez Nas produktach. Od dziesięcioleci jesteśmy przodującym producentem luksusowej, polskiej bielizny dla najbardziej wymagających Pań. Bogata oferta biustonoszy i majtek wykonanych w modnych krojach, bestsellerowe fasony stylowej odzieży oraz niezastąpiona gama klasycznych, wzorzystych oraz funkcyjnych rajstop i pończoch - to wszystko znajdziesz w jednym ze 160 salonów Gatta i na gatta.pl.

Idź do sklepu Gatta.pl

Marka Gatta Active to polska marka sportowa dla osób aktywnych. Gatta Active jest połączeniem zaawansowanych technologicznie przędz i nowoczesnego designu w oparciu o wieloletnie doświadczenia w produkcji dzianin przy zastosowaniu najnowocześniejszych na świecie maszyn dziewiarskich. Efektem tych działań jest funkcjonalna odzież sportowa, stanowiąca odpowiedź na naturalne potrzeby organizmu w trakcie dowolnej aktywności fizycznej. Wśród oferowanych produktów posiadamy odzież termoaktywną męską, damską i dla dzieci do różnych aktywności w okresie przejściowym i zimowym. Bielizna Gatta Active jest szczególnie polecana jako funkcjonalna odzież narciarska. W ramach całorocznej oferty posiadamy oddychającą męską i damską odzież sportową do ćwiczeń na powietrzu, w sali gimnastycznej, klubach fitness lub siłowni.

Idź do Gatta Active