Nasze marki

W 1993 roku pojawiła się na polskim rynku firma Ferax będąca właścicielem marki Gatta. Był to moment przełomowy dla krajowej branży wyrobów pończoszniczych i stanowił kamień miłowy w jej rozwoju.

Polska marka Gatta już od ponad 25 lat dba o piękno i wygodę kobiet dostarczając najwyższej jakości elegancką bieliznę, modne ubrania i niezawodne rajstopy. Międzynarodowe doświadczenie oraz uczestnictwo w światowych targach i pokazach mody gwarantuje aktualne trendy i wyspecjalizowaną technologię w tworzonych przez Nas produktach. Od dziesięcioleci jesteśmy przodującym producentem luksusowej, polskiej bielizny dla najbardziej wymagających z Pań. Bogata oferta biustonoszy i majtek wykonanych w modnych krojach, bestsellerowe fasony stylowej odzieży oraz niezastąpiona gama klasycznych, wzorzystych oraz funkcyjnych rajstop i pończoch - to wszystko znajdziesz w jednym ze 160 salonów Gatta i na gatta.pl.

Idź do sklepu Gatta.pl

Marka Gatta Active to polska marka sportowa dla osób aktywnych. Gatta Active jest połączeniem zaawansowanych technologicznie przędz i nowoczesnego designu w oparciu o wieloletnie doświadczenia w produkcji dzianin przy zastosowaniu najnowocześniejszych na świecie maszyn dziewiarskich. Efektem tych działań jest funkcjonalna odzież sportowa, stanowiąca odpowiedź na naturalne potrzeby organizmu w trakcie dowolnej aktywności fizycznej. Wśród oferowanych produktów posiadamy odzież termoaktywną męską, damską i dla dzieci do różnych aktywności w okresie przejściowym i zimowym. Bielizna Gatta Active jest szczególnie polecana jako funkcjonalna odzież narciarska. W ramach całorocznej oferty posiadamy oddychającą męską i damską odzież sportową do ćwiczeń na powietrzu, w sali gimnastycznej, klubach fitness lub siłowni.

Idź do sklepu GattaActive

Ponadczasowe i wytrzymałe skarpetki od polskiej firmy Wola. W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wachlarz wielofunkcyjnych skarpet dla całej rodziny. Produkty Wola zachwycają jakością wykonania oraz ponadczasową trwałością. Eleganckie wzory na specjalne okazje, klasyczne modele na co dzień albo specjalistyczne fasony dedykowane do aktywności - znajdziesz idealny model dopasowany do Twoich potrzeb. Jeden z najstarszych polskich producentów skarpet i rajstop bawełnianych pozostał liderem rynku dzięki modernizacji parku maszynowego i technologii produkcji w połączeniu z selekcją wysokiej klasy materiałów. Sprawdź i wybierz idealne skarpetki dla całej rodziny.

Idź do sklepu Wola.pl